parallax background

درباره اسکیس

ایده سازان کارا یاوران سرمایه

اسکیس


اسکیس به عنوان یک هلدینگ نمایشگاهی از سال ۱۳۸۳ تا کنون به فعالیت در زمینه های مختلف نمایشگاهی پرداخته است.غرفه سازی، طراحی و تجهیز پروژه های نمایشگاهی و همچنین دکوراسیون داخلی بخشی از فعالیت‌های این مجموعه بوده و در این زمینه محصولاتی چون کف کاذب شیشه و نور و غرفه های پرتابل از محصولات اختصاصی و بدون مشابه اسکیس است.
در زمینه نرم افزاری امور نمایشگاهی نیز می‌توان طراحی سامانه های استارت آپی از قبیل "سامانه هنر امن" و " سامانه غرفه بازار" را نام برد که از ابداعات این مجموعه است.
در حال حاضر نیز و پس از تجربه های موفق در زمینه های ذکر شده و با توجه به انتقال تجربه موفق مدیران این شرکت در برگزاری نمایشگاه های متعدد بین المللی و نیز سازماندهی شرکت های خارجی جهت حضور در نمایشگاه های بین المللی داخلی، اسکیس با رویکرد توسعه صادرات محصولات ایرانی و واردات تکنولوژی و ماشین آلات به منظور تقویت تولید داخلی وارد عرصه مدیریت برگزاری نمایشگاه در داخل و خارج از کشور گردید و در همین راستا موفق به دریافت نمایندگی انحصاری چند شرکت برگزار کننده خارجی شده است و در زمینه برگزاری نمایشگاه نیز به فعالیتهای سازنده و موفق خود ادامه می‌دهد.
کلیه فعالیتهای ذکر شده، با نام جدید شرکت "ایده سازان کارا یاوران سرمایه" که به اختصار اسکیس نامیده می‌شود عملیاتی و اجرایی می گردد.


تماس با اسیکس


    در صورت داشتن سوال یا درخواست مشاوره فرم را پر کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند